O mnie

 

Hej, miło mi Cię powitać! Mam na imię Małgorzata.


Z zamiarem założenia bloga nosiłam się już od ładnych paru lat. W końcu nadszedł odpowiedni czas, by urzeczywistnić swoje marzenie. Wiem, że w internecie nie brakuje blogów kosmetyczno- urodowych, ale chciałam dołączyć do tego swoją skromną cegiełkę. Zdecydowałam się na to, ponieważ bardzo interesuje mnie ta tematyka.

Poniżej przedstawię wam kilka faktów, które pozwolą wam trochę bliżej mnie poznać.

ikona aparatu

 1. Z zawodu jestem fotografem. Ukończyłam liceum plastyczne i odkryłam, że robienie zdjęć jest tym, co sprawia mi ogromną radość, co pragnę robić w życiu. Zajmuję się głównie tematyką ślubną. Z ciekawostek, zdarzyło mi się mieć na planie sławne osoby.
  ikona wieku
 2. Mam 30 lat i urodziłam się w styczniu. Chciałam napisać swój znak zodiaku, ale nawet nie wiem, jaki mam, bo nie sprawdzałam. Nie bardzo wierzę w te wszystkie horoskopy 🙂
  ikona kota
 3. Kiedyś chciałam mieć psa, ale złożyło się inaczej i jestem panią dwóch kotów.
  ikona domu
 4. Pochodzę z niewielkiego miasteczka, po szkole średniej przeprowadziłam się do stolicy. Kiedyś chciałabym zamieszkać w górach.
  ikona czapki kucharskiej
 5. Jestem beznadziejną kucharką. Efekty moich działań na tym polu zawsze lądują w śmietniku. Każdy garnek w moim domu obecnie jest przypalony do czarności. Zwykle jadam poza domem albo odgrzewam coś na szybko w mikrofali.
  ikona filmu
 6. Kiedy byłam mała, marzyłam by zostać aktorką, jednak nigdy nie robiłam nic w tym kierunku.
  ikona świeczki
 7. Najbardziej boję się ciemności. Zawsze śpię przy odsłoniętych oknach, by chociaż trochę światła z ulicy wpadało do pokoju.
  ikona twarzy z trądzikiem
 8. Przez całą szkołę średnią walczyłam z paskudnym trądzikiem, po którym zostały mi blizny i przebarwienia na twarzy. Stąd wzięły się moje zainteresowania tematami kosmetycznymi. Wrodzone zdolności artystyczne na szczęście przychodzą mi z pomocą, jeśli chodzi o robienie makijażu. Przez jakiś czas myślałam, czy nie zrobić kursu wizażu.
  ikona siostry bliźniaczki
 9. Mam siostrę bliźniaczkę, ale wbrew pozorom jesteśmy zupełnie inne, jeśli chodzi o zainteresowania i osobowość. Moja siostra ukończyła technikum ekonomiczne, ja szkołę plastyczną. Zawsze ubierałyśmy się inaczej i starałyśmy od siebie odróżnić.